Medewerkers

Ewald Hunsel algemeen secretaris ZZg web Ewald Hunsel Algemeen Secretaris e.hunsel@zzg.nl 
05 Jeannet Kelholt ZZg Jeannet Kelholt Fondsenwerving j.kelholt@zzg.nl
04 Daniël Claas ZZg Daniël Claas Communicatie    d.claas@zzg.nl 
07 Joke Wels ZZg Joke Wels Donateursadministratie j.wels@zzg.nl 
08 Douwe van Barneveld ZZg Douwe van Barneveld     Financiën, IT & Beheer

d.van.barneveld@zzg.nl

09 Ingrid van Wielink ZZg Ingrid van Wielink-de Zeeuw         Financiële Administratie i.van.wielink@zzg.nl 
10 Aad Berm ZZg   Aad Berm Financiële Administratie   a.berm@zzg.nl 

Zeister Zendingsbestuur

Dhr. J.E. (John) Waalring, voorzitter
Mw. M. (Ria) van der Heiden-Brunekreef, plaatsvervangend voorzitter
Dhr. I.J. (Ivar) Cambridge
Dhr. P.M. (Martin) Theile
Mw. I.R. (Imelda) Tjon-Fo

Commissie Financiën

Dhr. M.S. Kembel
Mw. A.C. Pengel

Bestuurs- en commissieleden werken allen onbezoldigd.