Medewerkers

Ewald Hunsel algemeen secretaris ZZg web Ewald Hunsel Algemeen Secretaris e.hunsel@zzg.nl 
01 Age Kramer ZZg Age Kramer Missionair Consulent a.kramer@zzg.nl 
05 Jeannet Kelholt ZZg Jeannet Kelholt Fondsenwerving j.kelholt@zzg.nl
04 Daniël Claas ZZg Daniël Claas Communicatie    d.claas@zzg.nl 
07 Joke Wels ZZg Joke Wels Donateursadministratie j.wels@zzg.nl 
08 Douwe van Barneveld ZZg Douwe van Barneveld     Financiën, IT & Beheer d.van.barneveld@zzg.nl 
09 Ingrid van Wielink ZZg Ingrid van Wielink-de Zeeuw         Financiële Administratie i.van.wielink@zzg.nl 
10 Aad Berm ZZg   Aad Berm Financiële Administratie   a.berm@zzg.nl 

Zeister Zendingsbestuur

Dhr. L.M. Dragtenstein, voorzitter
Mw. A.F. Belgrave, plaatsvervangend voorzitter
Dhr. I.J. Cambridge
Dhr. P.M. Theile
Mw. M. van der Heiden-Brunekreef, lid namens de Protestantse Kerk Nederland

Commissie Financiën

Dhr. M.S. Kembel
Mevr. A.C. Pengel

Bestuurs- en commissieleden werken allen onbezoldigd.