Home

€ 5000,- voor de Ineke Alberdaschool in Tanzania

Op 19 december deden 240 leerlingen uit de eerste klas van het Christelijk Lyceum Zeist (CLZ) mee aan een sponsorschaatsactie voor de Ineke Alberda Kleuterschool in Kilangala, Tanzania. In totaal schaatsten zij € 5000,- bij elkaar. Een fantastisch bedrag, waar wij enorm blij mee zijn. Het geld komt ten goede aan de uitbreiding van de school, zodat er nog meer klaslokalen gerealiseerd kunnen worden. 

Op 18 januari overhandigde Naomi van der Werf - zij schaatste wel 50 rondjes! - de cheque aan Daniël Claas, die deze namens het ZZg in ontvangst nam. Taart was er ook. Voor Naomi, maar ook voor de klas "1agt" die het meeste geld ophaalde. Een fotoimpressie van deze dag, én een filmpje van de schaatsactie zijn hieronder te zien.

Namens het ZZg en de kleuters van de Ineke Alberdaschool zeggen wij:  Bedankt, Lyceïsten, voor jullie geweldige inzet en het prachtige resultaat!

  • Filmpjes
  • Van verre
  • Facebook
  • TwinKids.nl
  • Inspiratie
  • Actiemateriaal
  • Goed idee
ANBICBF

© 2011 Zeister ZendingsgenootschapDisclaimer|Colofon